PRODUKTU LĪNIJA

BURBUR MODE


Ar dalību "White Show 2018" izstādē, kas norisinās Milānas modes nedēļas ietvaros Itālijā, sociālais uzņēmums "BlindArt" prezentēja jaunu BurBur modes aksesuāru kolekciju. BurBur modes kolekcija sastāv no dizaina somām, modernām plecu tašām un oriģinālām miega maskām. Ar savu unikalitāti un sociālo aspektu, kolekcija piesaistījusi vairāku ietekmīgu modes veikalu uzmanību, kas nolēmuši to iekļaut savos sortimentos, kā arī kolekcija atspoguļota vairākos modes medijos, kā, piemēram, prestižajā "Collezioni" žurnālā. 

BurBur somu kolekcija ir radīta sadarbībā ar talantīgo somu dizaineri Renāti Vītolu. Katra BurBur soma ir sarežģīts un rūpīgs meistardarbs, ņemot vērā, ka ar neredzīgo cilvēku rokām veidotais 3D audums, tiek pretstatīts gludai, dabīgai ādai. Šie materiāli ir apvienoti lakoniskā somas siluetā. Faktūras unikalitāte ir pamanāma pat ar aizvērtām acīm un rada asociatīvus stāstus par dažādu dabisko tekstūru esamību, tajā pat laikā radot futūristiskas sajūtas. Konceptuāli somā tiek izceltas trīs vērtības - forma, faktūra un funkcionalitāte. No dizaina un izstrādes viedokļa, tas ir liels izaicinājums, tāpēc var uzskatīt, ka BurBur somas aizsniedz modes augstākās virsotnes, saglabājot to praktisko aspektu. Somām tiek izmantoti augstas kvalitātes materiāli no Itālijas un furnitūra no Japānas. Somas ir iespējams pasūtīt ar īpašu NANO pārklājumu, kas atgrūž mitrumu un netīrumus.


 Kolekciju iespējams apskatīt un pasūtīt sadaļā VEIKALS, vai iepriekš vienojoties iepazīt klātienē  "BlindArt" biroja ekspozīcijā Mazā Muzeja ielā 1, Vecrīgā. Sūtiet pieprasījumu uz art@blindart.lv.

SIA "BlindArt" ir noslēdzis atbalsta līgumu Nr. SKV-L-2018139 ar Latvijas Investījas un attīstības aģentūru Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" ietvaros. 


GALERIJA


ATPAKAĻ