PARTNERI


LATVIJAS NEREDZĪGO BIEDRĪBA

ir vecākā un lielākā sabiedriskā labuma organizācija, kas apvieno cilvēkus ar redzes invaliditāti Latvijā. Biedrības galvenais darbības mērķis ir apvienot cilvēkus, kas daļēji vai pilnībā zaudējuši redzi, lai sniegtu tiem nepieciešamo atbalstu un palīdzētu veiksmīgi

Četri neredzīgo biedrības dalībnieki piedalījās radošajās darbnīcās, kuru laikā tapa četru bērnu grāmatu sērija “Zeķu zaļa medības”. Latvijas Neredzīgo biedrība palīdzēja atlasīt potenciālos autorus un iesaisījās radošo darbnīcu organizēšanā.


STRAZDUMUIŽAS INTERNĀTVIDUSSKOLA

ir mācību iestāde vājredzīgiem un neredzīgiem bērniem, kas vienīgā Latvijā nodrošina pielāgotu mācību procesu bērniem un jauniešiem ar nopietniem redzes.

Strazdmuižas internātvidusskolas personāls sniedza savu atbalstu, organizējot radošās darbnīcas un citas aktivitātes saviem skolēniem, kuru laikā tapuši lielākā daļa mākslas darbu, kas iekļauti BlindArt projektos.


LATVIJAS NEREDZĪGO BIBLIOTĒKA

nodrošina bibliotekāro, bibliogrāfisko un informacionālo apkalpošanu personām, kuras ir neredzīgas, ar redzes traucējumiem vai citām lasīšanas grūtībām. Bibliotēkas pamatuzdevums ir nodrošināt pieeju grāmatām un informācijai cilvēkiem, kuri nevar lasīt parasto iespiedrakstu, viņiem pieejamā formātā – grāmatas neredzīgo jeb Braila rakstā un audiogrāmatas.

Sadarbošanās ar Latvijas Neredzīgo bibliotēku nodrošina iespēju bērnu grāmatu sērijas “Zeķu zagļa medības” grāmatu izdošanu Braila rakstā.


LATVIJAS DZELZCEĻŠ

nodrošina dzelzceļa infrastruktūras pārvaldīšanu un loģistikas pakalpojumus Latvijā. Moderna, efektīva un videi draudzīga loģistikas kompānija, kas strādā ar mērķi, lai kļūt par transporta nozares līderi Baltijā.

Latvijas Dzelzceļš sniedzis finansiālu atbalstu bērnu grāmatu sērijas “Zeķu zagļa medības” projektam.


ANTALIS

ir lielākais poligrāfijas, iepakojuma, vizuālās komunikācijas un biroja papīra izplatītājs Eiropā, kas papīra vairumtirdzniecības nozarē darbojas jau 20 gadu.

Antalis sniedzis papīra atbalstu bērnu grāmatu sērijas “Zeķu zagļa medības” projektam.


LATVIJAS FINIERIS

pamatdarbība ir bērza saplākšņa ražošana, pārdošana, produktu attīstība un saistīto pakalpojumu sniegšana klientiem. Uzņēmums jau 20 gadus darbojas arī tirgos ārpus Latvijas.

Latvijas Finieris sniedzis finansiālu atbalstu bērnu grāmatu sērijas “Zeķu zagļa medības” projektam.


BILL&YARD

ir neatkarīga reklāmas aģentūra Rīgā. Aģentūras prioritāte ir veicināt zīmolu attīstību, realizējot stratēģiski spēcīgus un radošus risinājumus.

Bill&Yard ir koncepta un dizaina risinājumu izstrādātāji BlindArt projektam. Tas palīdz padarīt BlindArt vīziju saprotamu un pieejamu ik vienam, kas ir ieinteresēts vai vēlas mūs atbalstīt.


Zvērinātu advokātu birojs PwC Legal

apvieno vairāk nekā 2 400 juristus vairāk nekā 80 valstīs visā pasaulē. Tas ļauj mums sniegt vispusīgus profesionālos pakalpojumus plašā ģeogrāfiskā teritorijā. PwC Legal juristu komanda visā pasaulē piedāvā pakalpojumus atbilstoši augstākajiem profesionālajiem standartiem, sniedzot gan juridiskos pakalpojumus, gan ar tiem saistītos nodokļu, darījumu konsultāciju un revīzijas pakalpojumus.


Clear Channel Latvia

ir vides reklāmas kompānija, kas palīdz zīmoliem, produktiem un uzņēmumiem atrast savu ceļu pie patērētāja. Mērķtiecīga kampaņu plānošana, spilgti vizuāli risinājumi un izpildīti reklāmas solījumi ir kompānijas darba ikdiena. Būtiska ir Clear Channel Latvia loma sociālo un kultūras projektu atbalstīšanā. Uzrunājot cilvēkus no vides stendiem pilsētas ielās, Clear Channel Latvia vēlas palīdzēt pievērst uzmanību BlindA