PARTNERI


LATVIJAS NEREDZĪGO BIEDRĪBA

ir vecākā un lielākā sabiedriskā labuma organizācija, kas apvieno un pārstāv cilvēkus ar redzes invaliditāti Latvijā. Visnozīmīgākais biedrības darbības mērķis ir savienot cilvēkus, kas daļēji vai pilnībā zaudējuši redzi, juridiskos biedrus un atbalstītājus, tiem nepieciešamā atbalsta sniegšanai.
 


STRAZDUMUIŽAS INTERNĀTVIDUSSKOLA

ir mācību iestāde vājredzīgiem un neredzīgiem bērniem, kas vienīgā Latvijā nodrošina pielāgotu mācību procesu bērniem un jauniešiem ar nopietniem redzes traucējumiem.

Strazdumuižas Internātvidusskolas personāls sniedz atbalstu, saviem skolēniem organizējot radošās darbnīcas un citas aktivitātes. Radošo darbnīcu laikā tapuši lielākā daļa mākslas darbu, kas tiek iekļauti daudzveidīgos BlindArt projektos.


LATVIJAS NEREDZĪGO BIBLIOTĒKA

nodrošina bibliotekāro, bibliogrāfisko un informacionālo apkalpošanu personām, kuras ir neredzīgas, ar redzes traucējumiem vai citām lasīšanas grūtībām. Bibliotēkas pamatuzdevums ir nodrošināt pieeju grāmatām un informācijai cilvēkiem, kuri nevar lasīt parasto iespiedrakstu, viņiem pieejamā formātā – grāmatas neredzīgo jeb Braila rakstā un audiogrāmatas.

Sadarbošanās ar Latvijas Neredzīgo bibliotēku nodrošinājusi iespēju bērnu grāmatu sēriju “Zeķu zagļa medības”, izdot arī Braila rakstā.


ANTALIS

ir lielākais poligrāfijas, iepakojuma, vizuālās komunikācijas un biroja papīra izplatītājs Eiropā, kas papīra vairumtirdzniecības nozarē darbojas jau 20 gadu.

Antalis sniedzis atblastu, nodrošinot skolas materiālus neredzīgajiem bērniem, kā arī dāvājot papīru un atbalstot bērnu grāmatu sērijas “Zeķu zagļa medības” projekta realizāciju.


LATVIJAS FINIERIS


pamatdarbība ir bērza saplākšņa ražošana, pārdošana, produktu attīstība un saistīto pakalpojumu sniegšana klientiem. Uzņēmums jau 20 gadus darbojas arī tirgos ārpus Latvijas. Tas atbalstījis BlindArt pasaku grāmatu sērijas “Zeķu zagļa medības” tapšanu.


BILL&YARD

ir neatkarīga reklāmas aģentūra Rīgā. Aģentūras prioritāte ir veicināt zīmolu attīstību, realizējot stratēģiski spēcīgus un radošus risinājumus.

Bill&Yard ir koncepta un dizaina risinājumu izstrādātāji BlindArt projektam. Uzņēmums palīdz padarīt BlindArt vīziju saprotamu un pieejamu ik vienam, kas ir ieinteresēts vai vēlas mūs atbalstīt.


ZVĒRINĀTU ADVOKĀTU BIROJS PWC LEGAL

apvieno vairāk nekā 2 400 juristus vairāk nekā 80 valstīs visā pasaulē. Sniedzot vispusīgus profesionālos pakalpojumus plašā ģeogrāfiskā teritorijā. PwC Legal juristu komanda visā pasaulē piedāvā pakalpojumus atbilstoši augstākajiem profesionālajiem standartiem, sniedzot gan juridiskos pakalpojumus, gan ar tiem saistītos nodokļu, darījumu konsultāciju un revīzijas pakalpojumus. Tās ir jomas, kurās uzņēmums sniedz informatīvu atbalstu arī BlindArt projektos.


CLEAR CHANNEL LATVIA

ir vides reklāmas kompānija, kas palīdz zīmoliem, produktiem un uzņēmumiem atrast savu ceļu pie patērētāja. Mērķtiecīga kampaņu plānošana, spilgti vizuāli risinājumi un izpildīti reklāmas solījumi ir kompānijas darba ikdiena. Būtiska ir Clear Channel Latvia loma sociālo un kultūras projektu atbalstīšanā. Uzrunājot cilvēkus no vides stendiem pilsētas ielās, Clear Channel Latvia palīdzējis pievērst uzmanību BlindArt misijai.